Hírek
Állásajánlat! Csapattagot keresünk!
2018. 04. 20.

Informatikus-rendszergazda munkatársat keresünk

Sok éves tapasztalattal rendelkezünk az értékesítés, a szerviz és az IT biztonságtechnika területén is. Csapatunk összehangoltan dolgozik, ahol mindenki számít, és ahol elképzelhetetlen volna a munka, társak nélkül.

Olyan munkatársat keresünk, akinek napi feladatai közé tartozik:

  • Számítástechnikai eszközök, IT rendszerek hibaelhárítása
  • Számígógépes hálózatok monitorozása, ellenőrzése
  • Linux- NAS- és Windows szerverek telepítése, üzemeltetése, karbantartása
  • E-mail rendszerek kezelése, beállítása, migrálása
  • Hálózati eszközök programozása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció, segítségnyújtás
  • Helyszínen történő munkavégzés
  • Az elvégzett javítások rögzítése online elektronikus nyilvántartó rendszerben

Olyan ember jelentkezését várjuk, akik részese szeretne lenni a napi feladatainknak, akire kollégaként, csapattagként számíthatunk.

Részletek az alábbi linken: http://karriered.hu/computer-pont-informatikus-rendszergazda-2/

Webáruház
Kapcsolat
Szolgáltatásaink
Információ
Rólunk